تبلیغات
اروم آنلاین | اخبار ارومیه | پایگاه خبری ، فرهنگی و ورزشی شمالغرب كشور
logo-samandehi

صاباح نیوز

آبشارآنلاین

سردار خرّم: تفکر حزبی دانشگاه‌ را به باشگاه سیاسی تبدیل می کند

سردار خرّم: تفکر حزبی دانشگاه‌ را به باشگاه سیاسی تبدیل می کندفرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی در جمع اساتید بسیجی دانشگاه ارومیه گفت: امروزه سیاست دفاعی بازدارنده ایران اسلامی، جرأت هر گونه تعرض نظامی را از دشمن گرفته است. به گزارش اروم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا ، سردار عابدین خرّم در جمع هم اندیشی اساتید بسیجی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری اظهار کرد: امروز جنگ روانی، اقتصادی و جنگ مقابله با پیشرفتهای فناوری علمی از جنگهای نوین دشمن بر علیه كشور است.


اخبار ارومیه


فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: ایران اسلامی از سالها قبل به یک قدرت بزرگ بازدارندگی اطمینان بخش رسیده‌ است، بنا بر این همه مولفه‌های قدرت در نظام مقدس جمهوری اسلامی به طور چشم گیری تقویت شده است.


سردار خرّم با اشاره به اینکه غربی ها با تفکر شوم خود پیوسته شهدای هسته ای را رصد می کردند گفت: غربی ها با بازدید از تجهیزات هسته ای ما نه تنها به تعهدات و قول های خود عمل نکردند بلکه دانشمندان هسته ای ما را شناسایی و به شهادت رساندند.


وی تصریح کرد: تهاجم فرهنگی دشمن چندین سال است که آغاز شده و در این مدت به باورها و ارزش های جامعه چوب حراج زده شده و آسیب های زیادی به آن وارد شده بنابراین روشن است که جریانی پیوسته علیه ارزش های اسلامی موجود در این کشور در حال تبلیغ است.


سردار خرّم با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری افزود: یک دهه است ایشان مکرراً مسئله اقتصادی و سیاسی را گوش زد می کنند اما در این زمینه به حماسه سیاسی عمل می کنیم ولی اقتصادی را خیر، دلیل آن فقدان وجدان کاری در برخی سیستم های اقتصادی است.


فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با تاکید بر ارتقاء ارزش های انقلابی و اسلامی در فضای عمومی دانشگاه ها اظهار کرد: ما معتقدیم فضای دانشگاه ها نباید امنیتی باشد و کسانی که نمی خواهند فضای دانشگاه ها ارزشی شود در حقیقت پیاده نظام دشمن هستند.


سردار خرّم اهمیت اتقا به قدرت داخلی و استقلال اقتصادی را مورد توجه قرار داد و گفت: روش است که نتیجه وابستگی به دیگران نوعی عقب ماندگی است چراکه وابستگی امکان برد را کاهش می دهد، بنابراین مسئولین اقتصادی ما نباید به هیچ وجه در زمین دشمن بازی کنند.


وی تصریح کرد: نباید اجازه دهیم دانشگاه در انحصار تفکر حزبی یا جناح سیاسی خاصی گرفتار شود زیرا تحقق این امر ، دانشگاه‌ را به باشگاه سیاسی تبدیل می کند.


سردار خرّم افزود: اصول و مبانی نظام روشن است، این ملت در راه استقرار نظام مبتنی بر آموزه های دین مبین اسلام جهاد کرده و در این مسیر خون جوانان بسیاری بر زمین ریخته است و دشمن بداند ما برای این اصول جان می دهیم و انتظار ما از اساتید این است که احساس مسئولیت پذیری داشته و بر سر اصول اساسی انقلاب بایستند.


فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی اظهار کرد: در زمینه سیاست های دفاعی اصل بازدارندگی را محور کار قرار داده ایم، این سیاست بدین معنی است که ایران به کسی حمله نمی کند اما سیاست ما طوری تبیین شده که کسی جرأت تعرض به خاک کشور ما را نداشته باشد و این اجازه را به خود ندهد.


سردار خرّم افزود: اساساً رویه دشمن همین است که تا جایی که ممکن است منکر قابلیت ها و پیشرفت های ما شود اما امروز زیر ساخت ها هم علاوه بر محصول، تعیین کننده است، وقتی سراغ حوزه هوا فضا می رویم می بینیم که در زیر ساخت ها هم وضعیت خوبی وجود دارد، به طوری که 3 الی 4 هزار جهاد گر در حوزه دفاعی کار می کنند.


در پایان این مراسم از زحمات دكتر حسن صدقی مسئول سابق كانون بسیج اساتید و دكتر علیجانپور دبیر سابق این كانون تجلیل به عمل آمد و دكتر نادرعلی به عنوان مسئول جدید كانون بسیج اساتید دانشگاه ارومیه معرفی شد.


در این مراسم شورای مركزی كانون بسیج اساتید دانشگاه ارومیه نیز انتخاب شدند.

شماره 1000 روزنامه آبشار
روزنامه آبشار چاپ یکشنبه 25 بهمن 94
آخرین مطالب
 • برگزاری جشنواره فرهنگی عترت ویژه کارکنان بانک مهر اقتصاد آذربایجان غربی
 • جدیدترین رتبه بندی دانشگاههای علوم پزشکی/دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در جمع برترین ها
 • آگهی مناقصه عمومی روکش آسفالت جاده دسترسی حجاج فرودگاه ارومیه
 • «آگهی مزایده و فروش اموال غیرمنقول(نوبت دوم)» ششدانگ خانه در خیابان خیام ارومیه
 • توصیه هاشمی رفسنجانی به رد صلاحیت شده های انتخابات
 • همایش رسانه و دموکراسی در حسینیه فاطمه الزهرای سپاه تهران برگزار شد
 • آشنایی با الهه سرشار؛ فعال فرهنگی، علمی و اجتماعی شهر ارومیه
 • ماموستا هاشم آبادی: ایران تنها کشوریست که با اتحاد مذاهب اسلامی به مبارزه با ظلم می پردازد
 • فریاد برائت مردم استان در جای جای آذربایجان غربی از رژیم دژخیم آل سعود+تصاویر
 • قتل دختر عکاس اشنویه ای به خاطر عفت و مقاومت در برابر تجاوز
 • محورهای خبری سایت های اپوزیسیون برای تبلیغات علیه نظام جمهوری اسلامی
 • سردار خرّم در سال نوی میلادی با خانواده یک شهید ارمنی دیدار و گفتگو کرد+گزارش تصویری
 • گزارش تصویری راهپیمایی مردم ارومیه در محکومیت اعدام شیخ نمر
 • با دکتر محسن امامی حقوقدان جوان ارومیه ای بیشتر آشنا شویم
 • خبر فوری/شیخ نمر باقر النمر به شهادت رسید
 • صاباح نیوز
  اخبار را بدون سانسور بخوانید
  SabahNews.ir
  آبشار آنلاین
  نخستین روزنامه مجازی شمال غرب کشور
  AbsharOnline.ir
  اسپور نیوز
  نخستین سایت خبری ورزشی شمال غرب کشور
  SporNews.ir
  آفتاب
  هر روز با آفتاب شروع می شود
  Aftabir.com
  ارس تبار
  پایگاه خبری تحلیلی اصلاندوز
  ArasTabar.ir
  تبلیغات شما
  جهت سفارش تبلیغ در این مکان با ما تماس بگیرید
  YourSite adress
  اسپور نیوز

  بنیاد كودك ارومیه

  عصرخبر

  ذوالفقار نیوز

  دنیز نیوز

  کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به اروم آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.